Nájdete nás aj na
  
Kontakt
Základná umelecká škola Akademika Hronca 3490 / 9B
048 01 Rožňava
mail: zus.roznava@centrum.sk
tel.: 0918 565849
Archív

TOPlist

„Klavír 2010“ – foto tu.

            Pod týmto názvom sa dňa 17. 3. 2010 uskutočnila v ZUŠ v Rožňave už tradičná nadregionálne súťaž v sólovej hre na klavíri.

            Táto akcia sa už dlhé roky teší veľkému záujmu žiakov a ich pedagógov z okolitých umeleckých škôl. Pravidelne sa jej zúčastňujú ZUŠ z Jesenského, Medzeva, Moldavy nad Bodvou, Revúcej, Tornale, Valalikov, Dobšinej, Brezna, Polomky a Rimavskej Soboty.

            Aj tohtoročnej súťaže sa zúčastnilo 45 detí od 2. ročníka I. stupňa až po II. stupeň. Výkony žiakov, ktoré hodnotili tri odborné poroty, boli veľmi dobré, v niektorých prípadoch až geniálne.

            V závere súťažiaci dostali diplomy, ocenenia a celá táto už tradičná akcia sa ukončila krátkym koncertom víťazov.

 2. ročník

Zlaté pásmo

Katarína Berčíková /ZUŠ Brezno/

Andrej Lipták /ZUŠ Rožňava/

Marianna Melicherová /ZUŠ Brezno/

Beáta Bobaľová /ZUŠ Valaliky/

Strieborné pásmo

Dávid Grlák /ZUŠ Revúca/

Paula Kmecová  /ZUŠ Revúca/

Jessica Stoklasová /ZUŠ Rožňava/

Bronzové pásmo

Diana Szafková /ZUŠ Moldava nad Bodvou/

Jana Maďarová /ZUŠ Valaliky/

Lívia Bodzášová /ZUŠ Rožňava/

3. ročník

Zlaté pásmo

Dominik Mlinárik /ZUŠ Valaliky/

Bianka Budayová /ZUŠ Rožňava/

Boján Gergely /ZUŠ Jesenské/

Dávid Fekete /ZUŠ Rožňava/

Strieborné pásmo

Barbora Gombárová /ZUŠ Revúca/

Bronzové pásmo

Terézia Krajcová /ZUŠ Rožňava/

4. ročník

Zlaté pásmo

Erika Mederová /ZUŠ Medzev/

Nikola Karakóová /ZUŠ Valaliky/

Karmen Pál Baláž /ZUŠ Rožňava/

Strieborné pásmo

Adriana Rusnáková /ZUŠ Rožňava/

Erik Berki /ZUŠ Jesenské/

Bronzové pásmo

Veronika Scholtzová /ZUŠ Tornaľa/

Andárs Márk Ulbrik /ZUŠ Rožňava/

Nicolas Horváth /ZUŠ Jesenské/

5. ročník

Zlaté pásmo

Veronika Giertlová /ZUŠ Brezno/

Strieborné pásmo

Lucia Jánošíková /ZUŠ Valaliky/

Bronzové pásmo

Katarína Šurinová /ZUŠ Rožňava/

6. ročník

Zlaté pásmo

Klaudia Pištejová /ZUŠ Medzev/

Zsolt Farkas /ZUŠ Rožňava/

Strieborné pásmo

Lenka Vojkovská /ZUŠ Medzev/

Radka Goldschmidtová /ZUŠ Revúca/

Dominika Dolgošová /ZUŠ Valaliky/

Zuzana Šurinová /ZUŠ Rožňava/

Bronzové pásmo

Erik Tóth /ZUŠ Valaliky/

Júlia Pál Baláž /ZUŠ Rožňava/

7. ročník

Zlaté pásmo

Michaela Perunová /ZUŠ Valaliky/

 Strieborné pásmo

Viktória Kalászová /ZUŠ Rožňava/

Ildikó Fürjeszová /ZUŠ Valaliky/

Natália Csutorová /ZUŠ Rožňava/

Bronzové pásmo

Eva Subovicsová /ZUŠ Moldava nad Bodvou/

1.ročník/II. stupeň

Zlaté pásmo

Alexandra Ibošová /ZUŠ Rožňava/

Strieborné pásmo

Jana Ferenčíková /ZUŠ Rožňava/

2.ročník/II. stupeň

Zlaté pásmo

Barbara Bolechová /ZUŠ Tornaľa/

Kristína Zlúkyová /ZUŠ Brezno/

4.ročník/II. stupeň

Strieborné pásmo

Mariana Huštatiová /ZUŠ Valaliky/

Súťažiacim blahoželáme za krásne výkony

a pani učiteľkám ďakujeme za prípravu žiakov.

Ocenenia pre súťažiacich zabezpečilo: OZR pri ZUŠ v Rožňave